Pratik Çözümler

Mali ve Hukuki Alanlarda profesyonel ve güvenilir çözüm ortağınız Ankara Rehber Akademi değişen şartlara göre şirketinizin ihtiyaçlarını analiz ederek uygun çözümler üretir.

Ankara Rehber Akademi olarak, alanında uzman danışman ve denetçiler ile mali ve finansal danışmanlık; avukatlar ve akademisyenler ile hukuk danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Yaşanan birçok ekonomik ve mali problemin hukuksal bir yanının bulunduğu yadsınamaz bir gerçektir. Ankara Rehber Akademi olarak, müşterilerimize mali danışmanlık hizmetlerin yanında, alanında uzman avukat ve akademisyenlerimiz vasıtasıyla, ticari hayatta karşılaştıkları hukuki problemlerin çözüm yollarını da gösteriyoruz.

Pratik ve Uygun Çözümler

Ankara Rehber Akademi, problemlerin doğru ve uygun bir şekilde çözülmesinin yanında  hızlı ve pratik çözümler sunmaya önem verir.

Mahremiyet

Ankara Rehber Akademi, hizmet verdiği müşterilerinin hukuksal ve mali konulardaki bilgilerini asla 3. kişilerle paylaşmaz.

Deneyim

Ankara Rehber Akademi, hizmetin ihtiyaca cevap verebilecek şekilde tamamlanması için uzman ve yetkin personel ile çalışır.

Şeffaflık

Ankara Rehber Akademi, hizmet verdiği şirketle ilgili bilgilerin tamamını olduğu gibi şeffaf bir şekilde raporlar ve yönetime sunar.

Türk Hukuk ve Uluslararası Hukuk

Ankara Rehber Akademi, Türk Hukukunun yanında uluslararası hukukta da yetkin personelleri ile hizmet vermektedir.

Ankara Rehber Akademi, Türk Hukukunun yanı sıra İngiliz Hukukuna hâkim olan Danışman Akademisyenlerimizin liderliğinde, kendini sürekli geliştiren, her biri alanında uzman ve dinamik avukatlar ile farklı hukuk disiplinlerinde müşterilerine şeffaf, etkin, hızlı, kaliteli ve çözüm odaklı hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu bağlamda Ankara Rehber Akademi bünyesinde yer alan, alanlarında yetkin akademik danışmanların bulunması dolayısıyla hukuki hizmetlerindeki etkinlik gücüne güç katmaktadır.

Neden Danışmanlık Hizmeti Almalıyız?

Danışan dağ aşmış, danışmayan düz yolda şaşmış.
  • Yasalara Uygunluk: Her türlü mali ve idari işlemlerinizin yasal mevzuata uygunluğunu sağlar.
  • Risk Yönetimi: Beklenen faydayı sağlamanız ve riskleri minimuma indirmeniz için yardımcı olur.
  • Maliyetlerin Kontrolü: Doğru yönlendirmeler ile doğru kararlar almanızı sağlayarak maliyeti düşürür.
  • Doğru Seçenek: Sektörel bilgi ve donanıma sahip danışmanlar ihtiyaçlarınıza özel araştırmalar yaparak en doğru seçeneği bulmanıza yardımcı olur.
  • Risklere karşı dayanıklılık: İşletmenin sermayesinin ve verimliliğinin iç ve dış risklere karşı önlem alınarak korunmasını sağlar.