Kişiselleştirilmiş yatırım planları

Geleneksel aracılık/komisyonculuk hizmetlerinden ziyade butik anlayış ile yatırımcılarımıza hizmet veriyoruz.

Yatırım ihtiyaçlarınızı anlayan ve her bir yatırımcı için özel ürün ve çözümler üreten Ankara Rehber Akademi varlıklarınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için hizmetinizdedir. Kendi alanlarında en deneyimli ve başarılı kişilerden oluşan Ankara Rehber Akademi yatırım danışmanlarımız ile yatırımcılarımıza gelecekte ulaşmak istedikleri yatırım hedefleri, risk profilleri, gelir-gider dengeleri ve varlık durumlarını dikkate alarak kişiselleştirilmiş yatırım planları sunmaktadır.

Ankara Rehber Akademi

Birleşme ve Satınalma Danışmanlık Hizmetleri

Şirketinizin yeni pazarlara açılmasına, varlıklara, teknolojilere, personele, fikri mülkiyet haklarına ve sermayeye ulaşmanızda Ankara Rehber Akademi size yardımcı olur.

Piyasada yer alan fırsatları belirleyerek müşterilerimizin stratejik hedeflerine ulaşmalarını sağlamak üzere “Şirket Birleşme ve Satın Alma Danışmanlık Hizmetleri” veriyoruz. Tüm sektörlere birleşme ve satın alma işlemlerinin ilk aşamasından itibaren stratejilerin geliştirilmesi, uygulanması, özel inceleme çalışması, vergi ve hukuk danışmanlığı ve birleşme veya satın alma sonrası entegrasyona kadar her aşamada hizmet veriyoruz.

Fizibilite raporlarının hazırlanması

Birleşme veya satın almaya konu olan şirket tüm hukuksal ve mali yönleri ile incelenmesi, faaliyet gösterdiği sektörün analizinin yapılması ve karlılık durumuna göre birleşme veya satın alma öncesi maliyet değerinin tespit edilmesi sürecidir.

Birleşme veya satın alma'ya aracılık yapılması

Birleşme ve satın alma kararından sonra müşteri adına pazarlık yapılması, taslak sözleşme hazırlanması süreçlerinin bütünüdür.

Birleşme veya satın alma sonrası entegrasyon

Birleşme veya satın alma sonrası gerekli devir işlemlerinin yapılması, birleşmeye veya satın almaya konu şirketin personel yapısı ve kurumsal yapısının incelenerek rapor edilmesi sürecidir.

Minumum risk, maximum kar!

Gayrimenkul yatırımlarınız için geniş kapsamlı araştırmalar yaparak riskinizi minumum seviyede tutuyoruz.

Ankara Rehber Akademi’nin uzman danışmanları gayrimenkul yatırımlarınız için size, yatırımdan beklenen faydayı sağlamanız ve riskleri minumuma indirmeniz için yardımcı olur. Satın alma, kiralama, lokasyon ve getiri konusunda geniş kapsamlı araştırmalar yaparak size en iyi kazancı sağlayacak önerilerde bulunur. Projeler ve satın alınacak yerler için her türlü bilgi ve belgeyi toplayarak, piyasaların durumuna göre yorumlayan danışmanlarımız ile en doğru kararı almanıza yardımcı olur.

Sektörel bilgiye ve donanıma sahip danışmanlar size ve ihtiyaçlarınıza özel araştırmalar yaparak en doğru seçeneği bulmanıza yardımcı olurlar. Arsa, ev, toplu konut alımlarında ileri vadede getirisini ve en uygun ödeme seçeneklerini; topladıkları bilgiler ve yaptıkları araştırmalar sonucunda size sunarlar.